نقاشی ساختمان

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. نقاشی ساختمان
نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان

همه ما دوست داریم بعضی اوقات تحولات و تغییراتی را در محل زندگی یکسانمان به وجود بیاوریم
هر گونه تغییر در طرح و رنگ براستی میتواند منجر به انقلابی در سطح زندگی و خلق و خوی ما ایجاد کند .
رنگ ها یکی از این تغییرات است که هر یک زبان خاص خود را دارند و اگر بدرستی ترکیب شده و در کنار هم چیده شوند میتوانند تصویر و تابلو افکار ما باشند و با نگاهی به اطراف خود می بینیم که در هر مکان که قرار داشته باشیم فضا به گونه خاص خود طراحی شده است.
رنگ ها در داخل و نمای ساختمان جلوه ای از شخصیت , افکار , سطح و طبقه .اجتماعی و… ما هستند از همین روست که نقاشی ساختمان چه داخل و چه نمای آن میتوانند تاثیر شگرفی در سطح بهره وری و تاثیر گذاری ما بر دیگران باشند و مبحث طراحی و نقاشی در هر جامعه ای با هر سبکی همراه بوده است.
نقاش ساختمان در تهران
از زمان های بسیار قدیم، انسان ها دیواره های داخلی و خارجی خانه های خود را برای جذابیت بیشتر تزئین می کردند حال بصورت رنگ آمیزی یا استفاده از پوشش های مخصوص که با گذشت زمان همین نقاشی و طراحی به یک صنعت تبدیل شد و به عهده متخصصان خود قرار گرفت .
نقاشی ساختمان قطعا و یقینا یک هنر است که در خدمت عموم مردم قرار دارد و هنرمند در این سبک نقاشی اتفاقا کار بسیار سختری دارد چون مخاطبش افراد عام جامعه هستند که هر یک بنا به هزینه ای که برای نقاشی ساختمان میکنند توقعات خاص خود را هم فرد نقاش دارند . از همین رو نقاش ساختمان باید بتواند اقدام به خلق اثری کند که در درجه اول پاسخگوی نیازها و ایده ها و افکار کارفرمایش باشد نه اینکه صرفا بخواهد اثری را بزند که خودش دوست دارد.قطعا هنرمندان واقعی با پول بیشتر ارضاء نمیشوند و هدف بزرگتری دارند و آن کسب رضایت حداکثری شما هموطن گرامی است.
نقاش ساختمان عمدتا در فرهنگ ما به یک فردی اطلاق میشود که حرفه نقاشی ساختمان را برای خود انتخاب کرده است ولی براستی که این شغل در بستر خود پستی و بلندیهای بسیار دارد و افرادی که این حرفه و لغب را یدک میکشند خود میتوانند درجات مختلفی را داشته باشند
ساختمان ها محلی برای زندگی و کسب و کار ما هستند.در هر ساختمانی بسته به نوع و سبک کاربری خود (مسکونی – اداری – تجاری) باید طراحی به گونه ای مربوط به فعالیت باشد.
نقاشی ساختمان، یکی از خدمات ساختمانی است که نکات زیادی داشته و به قولی برای خود دنیایی دارد. به عنوان مثال نقاشی رنگ پلاستیک، نقاشی رنگ روغنی، نقاشی رونگ اکریلیک (بی بو) ، نقاشی ساختمان با غلطک و نقاشی نمای ساختمان، نقاشی روی گچ، هر کدام ویژگی ها و بالتبع نکات و ریزه کاری های خاص خود را دارا می باشند. به همین جهت است که قیمت نقاشی ساختمان نیز کاملا متفاوت می باشد. البته گفتنی است که یافتن نقاش ساختمان که حرفه ای بوده و نسبتا ارزان باشد نیز مشکل خواهد بود. اما سوال این جا است که به راستی نقاشی ساختمان چه فایده و سودی دارد. در ابتدا لازم است این نکته را متذکر شویم که خدمات نقاشی ساختمان غیر از زیبایی و افزایش ارزش ملک، سبب جلوگیری از فرسایش و خرابی زودهنگام دیوارها و سقف شده و از نفوذ حشرات نیز جلوگیری می کند. در نتیجه می توان گفت که یکی از مهم ترین نکات فضای یک خانه، همین نقاشی ساختمان می باشد.
دقت داشته باشید که در نقاشی ساختمان سایه ها، رنگ ها و استایلی که می خواهید خانه تان را به آن سبک تزئین نمایید، به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد.
گفتنی است که به علت حجم نسبتا بالای مطالب، شما می توانید با کلیک کردن روی هرکدام از بخش ها، به قسمت موردنظرتان هدایت شوید:
گروه فنی مهندسی تعمیرات ساختمان دات کام ، مجموعه ای کامل از خدمات ساختمانی مختلف در خدمات طراحی تا خدمات پیمانکاری به صورت حرفه ای فعالیت دارد.در این گروه تکیه و خط مشی ما ، اجرای اصولی و صحیح مطابق با طراحی داخلی ، معماری و عمرانی است.شما به راحتی می توانید خدمات ساختمانی خود را به تیم ما بسپارید.
نکته ای که در مورد طراحی دکوراسیون داخلی خانه و منزل می بایست حتما مد نظر قرار داد ، این است که در داخل خانه ، دکوراسیونی را انتخاب کنید که بتوانید با آن راحتی بیش تری را تجربه کنید. بسیاری از طراحان دکوراسیون داخلی ساختمان ، بر انسجام داخلی دکوراسیون ، تاکید جدی دارند ، بر این اساس بهتر است که شما در دکوراسیون خود ابتدا یک تم را انتخاب کنید.مثلا بگویید می خواهم نمای کلی آشپزخانه به رنگ چوب ، سقف سالن پذیرایی پتینه کاری ، یکی از دیوار ها پوستر و بقیه پوشش دیوارکوب باشد.
ما در عرصه کلیه خدمات ساختمانی حرفه ای ترین ، با تجربه ترین و مناسب ترین استادکاران را داریم . لذا در این زمینه شما را با یکی از این خدمات آشنا می سازیم.
در این روزها رنگها و ابزار های زیادی در مورد( نقاشی ساختمان ) به بازار آمده و تنوع خیلی زیادی دارند و مشتریان را درباره انتخاب رنگ منزلشان دچار تردید می شوند.

مناسب‌ترین زمان برای نقاشی ساختمان چه زمانی است؟

این سؤال را نیز بسیاری می‌پرسند که چه زمانی مناسب‌ترین زمان برای نقاشی ساختمان است. توجه داشته باشید که هیچ گونه زمان تعیین شده‌ای برای نقاشی ساختمان وجود ندارد. در حقیقت زمان نقاشی ساختمان را شرایط آب و هوایی، کیفیت رنگ، چگونگی خانه قبل از آماده سازی و کیفیت کار نقاشی تعیین خواهد نمود. یک کار رنگی ضعیف می‌تواند به اندازه سه ماه به طول بینجامد. مهم‌ترین عامل تعیین کننده نقاشی، شرایط فعلی خانه شما خواهد بود. باید ببینید که میزان ترک خوردگی، زیرسازی، پوسته پوسته شدن هر نقطه در چه حد است؟ آیا مناطق در معرض آب وجود داشته یا نشانه‌ای از آلودگی آب به خود یا رنگ وجود دارد.
علاوه بر همه این‌ها، اگر ساختمان شما طول عمر بیشتری داشته و یا بازسازی شده باشد، شما می‌بایست صبر کنید که دیوارهایی که بازسازی شده به صورت کامل خشک شوند. هم چنین بایستی اطمینان یابید که هیچ گونه رطوبتی در آن وجود نداشته باشد. اگر به این اطمینان دست یافتید، آن گاه می‌توان گفت که در این حالت ساختمان شما آمادگی نقاشی ساختمان را دارد.
به این نکته توجه داشته باشید که در برخی فصول سال مثل بهار و تابستان، کار نقاشی ساختمان رونق بیشتری داشته و لذا کارفرما قدرت چانه زنی و تخفیف گرفتن کمتری دارد. فصل‌های تابستان و بهار همچنین به علت گرمی بیشتر هوا و بهبود فرآیند خشک شدن رنگ، فرصتی بسیار مناسب برای رنگ آمیزی می‌باشد. در اواخر فصل زمستان نیز به دلیل نزدیک شدن به عید نوروز، کار نقاشی ساختمان در بخش‌های مشاعات ساختمان مثل پارکینگ و راه پله بیشتر خواهد شد.
دقت داشته باشید که در فصل تابستان، پیش از ثبت نام فرزندان بیشتر جا به جایی‌های مستاجرها انجام شده و زمان مناسبی برای رنگ آمیزی این واحدهای مسکونی برای قبل از اجاره دادن مجدد ساختمان‌ها می‌باشد.
در مجموع در فصل پاییز و زمستان، کار نقاشی ساختمان رکورد نسبی بیشتری داشته و به اصطلاح بازار آن اندکی ضعیف‌تر است؛ لذا این مواقع فرصتی مناسب به جهت چانه زنی و تخفیف گرفتن در ازای دریافت خدمات بهتر و با کیفیت بیشتر خواهد بود .

انتخاب رنگ

یکی از مهم‌ترین گام‌ها در بحث نقاشی ساختمان، انتخاب رنگ است. هنگامی که تصمیم شما برای نقاشی خانه‌تان قطعی شد، بایستی رنگ را انتخاب فرمایید. در این شرایط، طیف گسترده‌ای از رنگ‌های مختلف جهت انتخاب در پیش روی شما خواهد بود. توصیه ما این است که در انتخاب رنگ، حتماً به ترکیب آن با پرده، درها و سایر موارد توجه کنید. به علاوه، نقاشی ساختمان شما بایستی هماهنگی مناسبی با دکوراسیون داخلی منزلتان داشته باشد. به عنوان مثال درتم معاصیر بایستی از رنگ‌ها و سایه خنثی همانند بژ یا شیری استفاده نمایید؛ و یا این که در دکوراسیون آسیایی بایستی از رنگ‌های پررنگ‌تر مثل طلایی، قرمز و سبز استفاده کنید.
یکی از دیگر موارد بسیار مهم در امر انتخاب رنگ، نور اصلی اتاق خواهد بود؛ چرا که رنگ‌ها در انواع حالات مختلف نور مثل نور خورشید، نور غیرمستقیم روز و نور مصنوعی جلوه‌های متفاوتی خواهند داشت. به عنوان مثال نور لامپ فلوسنت دارای نورهای سبزرنگ بوده در صورتی که لامپ‌های رشته‌ای یا هالوژن نور نسبتاً زردی دارند که رنگ‌های کم رنگ را نامحسوس‌تر نشان می دهند.

چه نوع رنگی را انتخاب کنیم؟

رنگ‌ها بر دو نوع هستند:

 • رنگهای قابل شستشو یا همان رنگ های روغنی

 • رنگهای غیرقابل شستشو یا همان رنگهای پلاستیک

توجه داشته باشید که رنگ‌های پلاستیک به هیچ عنوان قابل شستشو نبوده و بدون بو می‌باشند. نقص‌ها را بهتر پوشش داده و به جهت پوشش دهی سقف‌های فضاهایی مثل اتاق‌ها و پذیرایی مناسب می‌باشند. از جمله مزایای این رنگ‌ها، آن است که سقف را بلندتر نشان می‌دهند.
همان گونه که احتمالاً می دانید، این رنگ‌ها بر پایه آب هستند؛ یعنی حلال آن‌ها آب بوده و در آب به راحتی حل می‌شوند. این رنگ‌ها سریع خشک شده و با آب نیز پاک می‌گردند.
از سوی دیگر رنگ‌های روغنی قابل شستشو بوده و حلال آن‌ها تینر می‌باشد. این نوع رنگ نیز دو حالت مات و براق داشته و هر دو نوع آن در بازار عرضه می‌گردد. برای تضمین کیفیت مناسب‌تر، نقاشان این دو نوع رنگ را با هم مخلوط نموده تا معایب هرکدام تا حدودی مرتفع گردد.
توجه داشته باشید که رنگ روغنی براق، دوام بیشتری در رنگ ساختمان داشته و تمیز کردن آن نیز راحت‌تر است؛ اما اشکال آن این است که اگر دیوار شما کاملاً صاف نباشد، نواقص را بیشتر نشان می‌دهد.
کاربرد رنگ روغنی بیشتر برای مکان‌هایی همانند سرویس‌های بهداشتی می‌باشد.
رنگ روغنی

رنگ اکریلیک چیست ؟

رنگ آکریلیک
رنگ اکریلیک در حقیقت یک نوع رنگ شیمیایی بوده که با توجه به خواص دوام و درخشندگی فوق العاده اش ابتدا در صنعت اتومبیل سازی به کار گرفته شد. اخیرا نیز این نوع رنگ در انواع نقاشی ها به کار گرفته می شود
رنگ‌های آکریلیک نوعی از رنگ‌ها بوده که بر پایه آب هستند و کاملاً بدون بو می‌باشند. این رنگ‌ها با آب پاک نشده و از طیف وسیعی برخوردارند.
رنگ‌های آکریلیک یا همان رنگ‌های روغنی بدون بو، به شکل نیمه براق تولید شده که دیگر نیازی برای ترکیب رنگ مات و براق ندارند؛ همچنین رنگ‌های آکریلیک ساختمان کاملاً بدون بو بوده و دوست دار محیط زیست نیز می باشند.
به طور کلی رنگ های اکریلیک بسیار متنوع و گوناگون بوده و برای ایجاد بافت در سطوح بسیار مناسب هستند. چراکه این رنگ ها دارای غلظت به نسبت بالایی بوده و به سرعت نیز خشک می گردند. نکته ی دیگر نیز در مورد این رنگ ها، بحث انعطاف پذیری آن هاست که به همین علت امروزه روی تمامی سطوح از جمله مدل های خمیر کاغذپارچه و کفش مورد استفاده قرار می گیرند . از جمله رنگ‌های جدیدی که به بازار آمده رنگ های جوتن هستند که نوعی از خانواده رنگهای اکرولیک هستند.
 • ویژگی های رنگ های اکریلیک:

در مورد این رنگ ها بایستی متذکر شویم که این دسته از رنگ ها، دارای تنوع بسیار زیادی هستند. این نسل از رنگ ها که نسبتا جدید هم هستند، برای ایجاد پوشش بافت در سطوح بسیار مناسب بوده و با توجه به غلظت بسیار بالایی که دارند به سرعت خشک می گردند. هم چنین این رنگ ها فاقد بو هستند و انعطاف پذیری بسیار بالایی دارند. لازم به ذکر است که به دلیل همین انعطاف پذیری بالای این رنگ ها، از آن ها بر روی کلیه سطوح از جمله سطوح گچی، سیمانی، صفحات کناف و یا هرسطح دیگری استفاده می گردد. این سطوح پوششی ضد رطوبت ایجاد نموده و در مقابل نور خورشید و اشعه ماواء بنفش (UV) مقاومت بالایی از خود نشان داده و در نتیجه عمر نسبتا بالایی نیز دارا می باشند.
 • معایب رنگ اکریلیک آب پایه چیست؟

این رنگ ها معایب کمی نسبت به مزایای فوق العاده شان دارند. تنها مشکلی که درباره این نوع رنگ گفته می شود، این است که اگر با قلم مو روی سطوح صاف و سیقلی اعمال گردند، رد و اثر قلم مو اندکی مشخص خواهد بود. در ضمن برخی بر این باروند که این رنگ ها براقیت نسبتا کم تری نسبت به سایر رنگ ها دارند.
رنگ پلاستیک

رنگ پلاستیک چیست ؟

گروه رنگ های پلاستیک یا امولسیون را شاید بتوان به عنوان یکی از پرمصرف ترین رنگ های ساختمانی دانست. ماده اصلی این رنگ ها لاتکس بوده و در دو نوع نیم پلاستیک و تمام پلاستیک عرضه می گردند. لازم به ذکر است که نوع تمام پلاستیک این رنگ ها بر اساس چیزی که کارخانه های رنگ سازی می گویند، قابل شستشو بوده ولی با این حال تجربه نشان داده است که این ادعا صرفا تبلیغاتی است. طبق یک قانون کلی می توان گفت که رنگ های حلال آب به صورت 100% فاقد قابلیت شستشو بوده و کارفرمایانی که مایل به شستشوی منزل خود هستند، می توانند تنها به رنگ های روغنی اطمینان نمایند.

مزایا رنگ پلاستیک

• با آب مخلوط می شوند و نیاز به حلال های نفتی ندارند.
• رنگ های پلاستیک درجه ی یک قابل شست و شو می باشند.
• سرعت در رنگ آمیزی و اتمام کار در این رنگ ها زیاد است.
• بوی زننده ای همانند رنگ های روغنی ندارند.
• این رنگ ها زود خشک می شوند .
• این رنگ ها مات بوده و ایراد های دیوار ها و سقف ها را تا حد زیادی از بین می برند.

معایب رنگ پلاستیک

• آب گریز نبودن آن زیرا آب را به خود جذب می کند.
• زود چرک می شود و قابل شست و شو نمی باشد.
• قابل استفاده بر روی آهن آلات مثل در و پنجره و نرده نمی باشد.
رنگ مولتی کالر

رنگ مولتی کالر

رنگ مولتی کالر پوششی دکوراتیو و تزئینی در صنعت نقاشی ساختمان است که اکثرا برای نقاشی مغازه ها و درهای حیاط و بعضا دیوارها و سقف های داخلی ساختمان استفاده می شود این نوع رنگ فقط به صورت اسپری قابل استفاده است و قلم و غلطک برای اجرای این رنگ کاربرد ندارد.
مولتی کالر قابلیت شستشوی 100% ندارد ولی در مقابل آب مقاومت دارد در برخی موارد برای قابلیت شستشوی مولتی کالر از کیلر روغنی استفاده میشود که قابلیت شستشو به این رنگ می دهد ولی نمای رنگ را زرد فام میکند برای قابل شستشو کردن این رنگ تجربه و تبحر مجری لازم است و هزینه اجرا را کمی افزایش می دهد.
پتینه

پتینه

پتینه، هنر کهنه کردن اجسام و سطوح است که رنگ و لعاب زیبایی به آن ها می بخشد. پتینه علاوه بر زیبایی و جذابیتی که به سطوح مختلف می بخشد، پوشش محافظتی برای مواد نیز هست که می تواند آن ها را از زنگ زدگی و آسیب های آب و هوایی مصون نگه دارد.
پتینه یک لایه نازک است که به شکل های مختلف بر روی سنگ، برنز،مس و فلزات مشابه، بر روی مبلمان چوبی و سایر سطوح قرار می گیرد.
در روش های سنتی نقاشی ساختمان مانند رنگ روغن یا کاغذ دیواری، طراح محدود به استفاده از مدل های از پیش طراحی شده توسط کارخانه بود و امکان اعمال خلاقیت بسیار ناچیز بود و دست طراحان بسته بود اما پوشش های جدید این قابلیت را که هر فردی بتواند حس و تفکر و سلیقه ی خود را در خانه یا محل کار به کار ببرد را فراهم نموده، یکی از این پوشش ها رنگ دکوراتیو یا همان پتینه می باشد.
پتینه کاری به صورت پتینه برجسته یا پتینه غیربرجسته انجام می شود. همچنين پتينه ابر و باد، پتينه طرح ترك، پتينه طرح چوب ،پتينه طرح سنگ و انواع دیگر پتینه زيبايي خاص خود را داشته و انرژي مثبتي را در ساختمان جاری می سازد.
پتینه جز رنگ‌های بسیار کم طرفدار برای رنگ‌آمیز داخل خانه است؛ اما این ابزار به شما خلاقیت، ذهن زیبا و محیط شخصی ارائه می‌دهد؛ بنابراین اگر به‌درستی از این رنگ استفاده کنید، می‌توانید مکانی کاملاً شخصی برای خودتان داشته باشید

مزایای پتینه

 • 100 درصد قابل شستشو است.
 • پوشش ترک های دیوار یا سقف
 • دیرتر کثیف می شود.
 • امکان گردگیری و گرد زدایی در کوتاهترین زمان ممکن
 • دوام و پایداری
 • به سادگی قابل ترمیم مجدد و لکه گیری را دارد.

معایب پتینه

 • اجرای پتینه مشکل و پرهزینه است.
 • علاوه بر آن قیمت پینه نیز بالاتر از رنگ‌های معمولی و عرف است .
رنگ اپوکسی

رنگ اپوکسی

دو گروه اصلی این نوع رنگها اپوکسی پلی آمید و اپوکسی پلی آمین هستند . نوع اپوکسی پلی آمید دارای پایداری بهتر در آب و مناطق مرطوب است و دارای فیلم انعطاف پذیرتر می باشد و چسبندگی بهتری روی سطح دارد درحالیکه دارای مقاومتهای عمومی کمتری است. نوع اپوکسی پلی آمین پایداری بهتری در مقابل مواد شیمیایی واسیدهای ضعیف , قلیاها , حلالها و فرآورده های نفتی دارد.پوششهای اپوکسی دارای کاربردهای متنوعی هستند از جمله برای پوششهای داخل قوطی غذاها که اپوکسی بهبود یافته با فنل+ پلی آمین استفاده می شود وجز پلی آمین خواص شیمیایی را بهبود می بخشد.
رنگ های اپوکسی دارای یک فرمول دو جزیی هستند که باید قبل از استفاده رنگ خوب مخلوط شود. پوشش پایانی اپوکسی بسیار مقاوم ، بادوام ، و مناسب برای کاربرد های سخت است این رنگ هم چنین برای محافظت موادی مانند فلز ،الومینیوم و فایبر گلاس خوب است سطح پوشش شده با اپوکسی بسیار شفاف است و به راحتی تمیز می شود
پوشش اپوکسی کف برای رنگ آمیزی کف انبارها، سالن های تولید، اتاق های کنترل و تجهیزات حساس، فونداسیون ها و سکوهای بتنی که برای ماشین آلات صنعتی آماده شده اند و سایر سطوح بتنی که در معرض چربی ها ، روغن ها و مواد نفتی قرار دارند به عنوان پوشش حفاظتی بتن یا پوشش ضد گرد و غبار (Anti Dust Coating) به کار برده می شود .
ترکیب رنگ ها در نقاشی ساختمان

ترکیب رنگ ها در نقاشی ساختمان

از جمله نکات مهم در مورد نقاشی ساختمان، بحث ترکیب رنگ ها برای به دست آوردن رنگ دلخواه و مناسب در ساختمان است. یکی از مهم ترین نکاتی که هر نقاش ساختمانی بایستی بداند، بحث ترکیب رنگ های ساختمانی است
اگرچه بحث انتخاب رنگ کاملا بر اساس سلیقه ی مشتری و یا همان کارفرما صورت می پذیرد، اما لازم به ذکر است که نقاش ساختمان بایستی با نحوه ترکیب رنگ ها آشنا باشد تا به مشتری گوش زد نماید که در نهایت کار رنگ مورد علاقه، به چه صورت خواهد بود تا در صورت تمایل مشتری آن را انتخاب نماید
گفتنی است که ترکیب رنگ ها با یکدیگری طیف گسترده ای از رنگ ها را به وجود آورده و با توجه به اندازه ی هر رنگ می توان طیف های کاملا متنوعی از رنگ ها ایجاد نمود .

معیارهای یک کار نقاشی ساختمان با کیفیت

همان گونه که اشاره نمودیم، خدمات نقاشی ساختمان به نسبت سایر خدمات ساختمانی یکی از بارزترین جلوه‌های داخل ساختمان را داشته که همیشه در مقابل دیدگان ساکنین ساختمان است. در عین حال، این خدمات قیمت پایین‌تری نیز داشته و شما به سهولت و با صرف کمترین هزینه می‌توانید در نمای داخلی خانه خود تغییر ایجاد نمایید. بسیاری از کارفرمایان ما در مرحله نقاشی ساختمان حساسیت فوق العاده ای به خرج داده که به علت جلوه نمایی داخلی ساختمان این حساسیت کاملاً منطقی و درست است. بایستی توجه داشت که نقاش ساختمان، گام آخر را انجام داده و کیفیت کاری که در مراحل زیرین انجام شده نیز به صورت مستقیم، در کیفیت کار نقاش ساختمان تاثیرگذار خواهد بود.
در حقیقت شما می‌بایست به عنوان یک صاحب خانه و کارفرما نکاتی را مدنظر داشته باشید که بتوانید یک کار رنگی خوب را تحویل بگیرید؛ چرا که یک کار باکیفیت می‌تواند بدون هیچ گونه دستکاری در حدود 7 تا ده سال دوام آورد؛ در حالی که یک نقاشی ساختمان بدون کیفیت سبب می‌گردد که شما کمتر از سه سال بعد مجدداً ناچار به رنگ آمیزی مجدد گردید. حتی به جای احساس آرامش در خانه شما احساس بدی دست خواهد داد
دقت کنید که مدت زمان شروع و خاتمه کار نقاش ساختمان در خانه یا محل کار شما به صورت متوسط بین 8 تا 15 روز بوده و عمر رنگ آمیزی نیز می‌بایست عمری بین 7 تا 10 سال داشته باشد .

تخصصی بودن ، برترین کیفیت و کمترین هزینه هدف ماست

گروه فنی مهندسی تعمیرات ساختمان دات کام سعی بر این دارد در هر گرایش از خدمات ساختمانی بهمراه اکیپ متخصص خود عملیات سازه ای خود را منطبق با طراحی خیره کننده بعلاوه ی بهینه سازی زمان ، کیفیت و هزینه انجام دهد. همچنین استفاده از مجرب ترین استادکاران در هر زمینه ای به خودی خود می تواند به کاهش زمان منجر گردد .ما در کلیه خدمات ارائه شده از آخرین و به روز ترین تکنولوژی های نوین بهره می جوییم .
هزینه ما با توجه به کادرهای مجرب و در دسترس به مراتب پایین تر است و با درست انجام دادن خدمات سعی بر این داریم هزینه های اضافی را کاهش دهیم .که اینها همه درکنار این است که :
ما پروژه شما را رها نمی کنیم و بصورت حرفه ای و کاملا واقعی بر آن نظارت مستمر خواهیم داشت .
سابقه ما نشانگر تخصص ماست

سوالات خود را با ما در میان بگذارید.
09125724074
02166256378
در اینستاگرام ما را دنبال کنید.

فهرست
تماس با کارشناس