ایزوگام سرویس بهداشتی

کف سازی و عایق بندی سرویس بهداشتی

ایزوگام سرویس بهداشتی

یکی از مراحل مهم در بحث ساختمانی سرویس ها ست . از این رو برای کف سازی و عایق کاری این محل نیاز به متخصص و متریال با کیفیت امری بسیار ضروریست . سرویس بهداشتی و حمام یکی از مکانهای مرطوب و همواره در معرض تجمع آب می باشد .اگر تصمیم به نوسازی سرویس های خود دارید حتما در مقاوم کردن کف و دیواره ها در برابر آب و رطوبت از قبل تصمیم گیری کنید . پیشنهاد ما به شما :

انتخاب گروه فنی مهندسی تعمیرات ساختمان می باشد. تیم ما با بهره گیری از استادکاران مجرب در این زمینه و انتخاب بهترین و به صرفه ترین مصالح و متریال و با رعایت تمام جزئیات فقط با یک تماس آماده خدمت رسانی به شماست.

برخلاف تصور شاید با حذف عایق بندی سرویس ها و حمام بسیاری از هزینه های کار کاسته شود اما خساراتی که در مدت زمان کوتاه بهمراه خواهد داشت بسیار پر هزینه و دور از تصور می باشد. اگر چه لوله کشی فاضلاب برای خروج آب سرویس و حمام به کار می رود اما نمی توانید مانع از ریزش آب در این فضا شوید و در اغلب مواقع دیوارها و کف خیس و مرطوب می ماند و باعث جذب و نفوذ آن به داخل می شود.

اگر عایق بندی و کف سازی به طور اصولی صورت نگیرد مشکلاتی همچون نفوذ آب به داخل دیوارها و کف ، پوسیدگی ، نشت آب به طبقات پایین و مجاور ، کاهش عمر ساختمان ، کاهش ارزش ملک و … بهمراه خواهد داشت .

09125724074 مشاوره رایگان

هدف از کفسازی سرویس بهداشتی چیست؟

ایزوگام سرویس بهداشتی

هدف از کف سازی سرویس بهداشتی ساختن سطح اتکائی مطمئن و مقاوم در برابرفشار و تنش های ناشی از نوسانات سازه ای میباشد چراکه کف سازی اصولی سرویس بهداشتی موجب افزایش استحکام و مقاومت سطح در برابر نفوذ و عبور رطوبت نیز خواهد شد و علاوه بر زیبایی و دوام ، از جهت ایمنی و استانداردهای ساختمان باید مورد تایید قرار بگیرد.

شیب بندی سرویس بهداشتی، کف سازی و آب بندی دارای اهمیت بسیاری است. انجام این امور اکثرا به افرادی که تخصص علمی کافی ندارند و اطلاعات این افراد صرفا تجربی می باشد سپرده می‌شود. این کار می تواند باعث ایجاد خسارات بی شماری هم به خود شخص کارفرما و هم ساکنان ساختمان وارد شود. برای پیشگیری از هزینه‌های اضافی، متخصصان گروه فنی مهندسی تعمیرات ساختمان دات کام آماده ارائه هرگونه مشاوره به شما عزیزان خواهند بود.

نکات مهم در بخش کف سازی و عایق بندی:

خرید ایزوگام با کیفیت:

برای خرید ایزوگام از کیفیت و جنس آن مطمئن شوید . در بسیاری از موارد دیده شده که مراحل اصولی طی شده ولی بعد از مدتی درباره نشتی و پوسیدگی ادامه داشته ، از این رو کیفیت ایزوگام یکی از ارکان مهم در عایق بندی محسوب می گردد.  

انتخاب عایق ایزوگام :

نکته  : از آنجا که روی عایق سرویس بهداشتی یک لایه بیرونی کار می‌شود، در خرید ایزوگام سرویس بهداشتی نهایت دقت را به خرج دهید.

دقت در اجرای عایق ایزوگام کف و دیواره ها :

اجرای عایق ایزوگام باید توسط شخص ماهر و متخصص در این زمینه انجام گردد . چرا که نحوه ی اجرای درست عایق در جذب روطوبت بسیار موثر می باشد.

دقت در اجرای لایه های بیرونی سرویس بهداشتی:

اگر بخواهید عایق کاری سرویس بهداشتی شما اصولی اجرا شود باید در نصب لایه های بیرونی مانند کاشی و سرامیک دقت شود.

مصالح و متریال مرغوب
09125724074

ارتفاع ایزوگام سرویس بهداشتی
سوالی که در اکثر موارد متداولا پرسیده می شود :

درست است که استفاده از کاشی و سرامیک در سرویس بهداشتی از انواع عایق رطوبتی محسوب می‌شوند، اما محافظت اصلی توسط ایزوگام صورت می‌گیرد. به طور کلی ارتفاع عایق کاری سرویس ها حداقل باید تا جایی باشد که می دانید با آب در تماس هست و این مسئله در آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام ممکن است کمی متفاوت باشد .

لازم بذکراست میانگین ارتفاعی که به طور کلی عایق می شود حداقل یک متر از کف سرویس خواهد بود.

مقرون به صرفه ترین قیمت
09125724074

ضرورت ایزوگام سرویس بهداشتی

1-جلوگیری از قارچ و کپک و جلبک زدن کناره های دیوار با ایزوگام سرویس بهداشتی

2-نشتی حمام و توالت
3-افزایش طول عمر ساختمان و جلوگیری از خسارت
4-افزایش ارزش ملک با عایق بندی مناسب

مجربترین متخصصان در هر زمینه
09125724074

شیب بندی سرویس بهداشتی

شیب بندی کف سرویش بهداشتی و حمام بستگی به سبک ساخت آنها دارد . برای مثال شیب حمام و سرویس های مدرن باید به گونه ای باشد که برای کف شوی دوش حمام بالاتر قرار بگیرد اما بطور کلی شیب مناسب برای این مکان معمولا 2 تا 3 درجه در نظر گرفته می شود

پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید

زمان مناسب برای ایزوگام حمام و سرویس بهداشتی

ایزوگام سرویس بهداشتی

بهترین زمان برای نصب ایزوگام در این محل‌ها، پس از ایجاد شیب مناسب در کف و پس از انجام فعالیت‌های تاسیساتی و برقی است. در این زمان ایزوگام نصب می‌شود و سپس روی آن با سیمان پوشانده می‌شود تا از آسیب دیدگی در حین فعالیت‌های ساختمانی جلوگیری شود.

با گروه ما تفاوت را احساس کنید

هزینه ایزوگام حمام و سرویس بهداشتی

ایزوگام سرویس بهداشتی

برآورد هزینه برای هر نوع بازسازی اولین گزینه ایست که همه ما به آن فکر میکنیم .

به طور کلی ابعاد فضا و متراژ در هزینه کف سازی و عایق بندی سرویس بهداشتی تأثیر زیادی دارد. هر چه متراژ بیشتر باشد، هزینه عایق کاری آن نیز بیشتر می‌شود.

از طرف دیگر سرویس‌های بهداشتی که دارای کابین دوش هستند نیز نسبت به سایر سرویس‌های بهداشتی و حمام‌ها که این بخش را ندارند، هزینه بیشتری برای ایزوگام باید بپردازند،زیرا در صورت وجود کابین دوش، تنها دیوارهای این بخش نیاز به اجرای ایزوگام یا دیگر عایق‌های رطوبتی هستند و دیگر دیوارها از این نیاز مبرا هستند که این امر کاهش در هزینه‌ها را منجر خواهد شد.

گروه فنی مهندسی تعمیرات ساختمان دات کام در 24 ساعت شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان و مشاوره رایگان می باشد. 

از پروژه های گروه ما بازدید فرمایید و ما را در پیج اینستاگرام دنبال کنید. 

با گروه ما نگاهی نو به اطرافتان داشته باشید.

   09125724074

www.tamiratesakhteman.co

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *