بازسازی آشپزخانه

بازسازی آشپزخانه

☝️

آیا دوست دارید آشپزخانه قدیمی تان را نو و مدرن کنید ؟

آشپزخانه نو

آشپزخانه محیطی در خانه است که بیشتر وقت خانم ها چه کسانی که خانه دار هستند و چه آنها که شاغلند را در این فضا می گذرانند پس بهتر است که دکوراسیون آن مدرن و متفاوت با سایر قسمت های خانه باشد همچنین آشپزخانه در خانه پرهزینه ترین بخش محسوب می شود زیرا وسایل و تجهیزاتی که در آن بکار می رود مانند کابینت ، سرامیک ، انواع وسایل برقی درون آن جای می گیرد .

برخی از روش های کم هزینه تر برای تغییرات آشپزخانه قدیمی به جدید:

نورپردازی در فضای آشپزخانه زیبایی آن را دوچندان می کنند . استفاده از لوستر یا اجرای سقف آسمان مجازی در آشپزخانه امروزه یکی از پر طرفدارترین تغییرات در بخش دکوراسیون آشپزخانه محسوب می شود .

هر چقدر بتوانیم وسایل فلزی موجود در آشپزخانه را تغییر دهیم نمای بهتری به آن می دهد. برای مثال : تعویض دستگیره های کابینت و شیرآلات توجه بیننده را به خود جلب می کند .

اگر وسایل آشپزخانه شما دارای رنگهای مختلفی هستند بهتر است برای دیوارها از رنگهای خنثی استفاده کنید. امروزه طراحان در دکوراسیون آشپزخانه سعی براین دارند که از بیشترین فضای دیوارها استفاده کنند . پس اجرای سنگهای بین کابینتی تغییرات چشمگیری به نمای آن خواهد داد.

09125724074 با ما تماس بگیرید
طراحی کابینت آشپزخانه

مهمترین و پرهزینه ترین تجهیزات در آشپزخانه کابینت ها می باشند . تعویض کابینت همانطور که یک تغییر اساسی به فضای خانه می دهد بهمراه خود هزینه های بالایی هم دارد . گاهی اوقات بدلیل کمبود بودجه می توانید فقط روکش آنها را تعویض کنید.

اما اگر بودجه شما کافیست می توانید از سبکهای بروز و طرح های مختلف کابینت در آشپزخانه خود استفاده کنید . در طراحی کابینت نمای سه بعدی از دکوراسیون آشپزخانه در انتخاب نوع وسبک آنها به شما کمک زیادی می کند که امروزه جدیدترین و پر هزینه ترین سبک ، کابینتهای ممبران می باشد که نمای بسیار شکیلی به خانه شما می دهد.

با ما همراه باشید
کفپوش آشپزخانه

از دیگر قسمت های آشپزخانه که شاید در تغییرات ظاهری به چشم می خورد کف آشپزخانه است . وقتی شما کابینت های خود را انتخاب کردید می توانید مطابق با سبک انتخابی برای کف تصمیم بگیرید . بهتر است کف آشپزخانه پارکت نشود زیرا بیشتر با آب سروکار دارد و امکان بلند شدن آنها بسیار است . دقت داشته باشید که کف آشپزخانه به هنگام بازسازی حتما ایزولاسیون شود . علت بسیاری از تعمیرات سقف مخصوصا در آپارتمانها عدم رعایت ایزولاسیون در بخش های سرویس ها ، حمام و آشپزخانه دید ه شده است . به همین دلیل رعایت اصول کف و ایزوله شدن این مشکلات را کمتر می کند.  

کانالهای ارتباط با ما

گروه فنی مهندسی تعمیرات ساختمان دات کام در تمام ساعات شبانه روز با مشاوره رایگان در خدمت شما می باشد . 

 ارتباط با ما :
09125724074 
بازدید در اینستاگرام 
tamiratesakhteman.co

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *