تعمیرات ساختمان
گروه ساختمان گستر پایتخت با نام تجاری گروه مهندسی تعمیرات ساختمان با هدف ارائه خدمات تعمیرات ساختمان مطابق با شرایط روز و استاندارد همگام با تکنولوژی نوین و مصالح باکیفیت و ساعات کاری خارج از ساعات اداری جهت رفاه حال همشهریان عزیز شروع به کار نموده است.
هدف ما جلب حداکثری رضایت مشتریان می باشد طوری که با خیالی آسوده از نظر سطح مهارت و اخلاق و رفتار، پروژه را به ما بسپارند.
در حال حاضر گروه تعمیرات ساختمان با همکاری مهندسین عمران و معماری و همین طور استادکاران با تجربه و ماهر ساختمانی و با بهره گیری از انواع اکیپ های ساختمانی و ابزارهای نوین و نیروهای اجرایی متخصص ، توانایی انجام و اجرای پروژه های ساختمانی را دارا می باشد.

مزایای ما

مهندس عمران و معماری
 مهندسین عمران و معماری مقیم در پروژه
در تمامی پروژه های بازسازی یک مهندس عمران یا معماری از ابتدا حضور داشته و تمامی اکیپ های مختلف را مدیریت میکند. و پاسخگوی کارفرما خواهد بود. در پروژه های تاسیساتی از مهندس مکانیک کمک میگیریم.
عضو نظام مهندسی
عضو سازمان نظام مهندسی
مهندسین عمران و مکانیک ما عضو سازمان نظام مهندسی بوده و در اجرای پروژه ها، آخرین استانداردهای به روز را رعایت میکنند.
سطح مهارت بالای استادکاران
در انتخاب استادکاران، نهایت وسواس را بخرج دادیم تا حرفه ای ترین و باتجربه ترین استادکاران را با خود همکار نماییم. در ضمن، اخلاق پرسنل نیز برای ما اهمیت زیادی دارد.
تضمین کیفیت مصالح
کیفیت بالای مصالح
کیفیت بالا، نشان و برند ماست و سعی در حفظ آن داریم . در تمامی پروژه ها از بهترین و باکیفیت ترین متریال برند درجه یک استفاده میکنیم.
قیمت تعمیر ساختمان
پیشنهاد قیمت منصفانه
در قیمت پیشنهادی ما سود منصفانه لحاظ شده تا شما را مشتری خود نماییم. با حفظ کیفیت برتر و مصالح درجه یک و برند، قیمت پیشنهادی ما منطقی می باشد.
گارانتی پروژه
گارانتی پروژه
به کیفیت کار خود ایمان داریم و تمامی پروژه ها را گارانتی میکنیم. مشتریان ما با خیالی آسوده میتوانند به گروه ما اعتماد نمایند.
کار شبانه روزی
ساعت کاری ما مطابق با زمان اعلام شده شما
با اطلاع اینکه بسیاری ازمشتریان ما کارمند هستند و در ساعات اداری امکان حضور در منزل ندارند ، جهت رفاه حال این دسته از مشتریان ، ما قابلیت کار در ساعات غیر اداری را طراحی نمودیم.
بازدید رایگان
بازدید و مشاوره رایگان
در پروژه های بازسازی قبل از انجام حتماً بازدید انجام می شود و خواسته شما با تجربیات ما در میان گذاشته و نتیجه آن پخته تر می شود. تمامی مراحل بازدید و مشاوره رایگان انجام میشود.
پوشش سراسر تهران
پوشش سراسر مناطق 22 گانه تهران
ما توانایی کار در سراسر تهران را داشته و هیچ محدودیتی نداشته و موقعیت شما تاثیری در قیمت اعلام شده نهایی ندارد.
تعمیر خانه بدون تعطیلی
جمعه ها تعطیل نیستیم
جهت رفاه همشهریان عزیز و بخصوص کارمندان گرامی، جمعه ها نیز میتوانیم به کار ادامه دهیم.
تماس شبانه روزی
تماس شبانه روزی
مشتریان عزیز هر لحظه در هر ساعت از شبانه روز می توانند نظرات و انتقادات و خواسته های خود را با شماره تماس ۰۹۱۲۵۷۲۴۰۷۴ (مهندس عیسی نژاد) مطرح نمایند.
نظافت انتهای پروژه
نظافت محیط کار در انتهای پروژه
در اجرای پروژه سعی در تولید حداقل نخاله داریم و همینطور تلاش می کنیم تا محیط اطرافمان همچنان تمیز بماند.
در پایان پروژه، محل را نظافت و تمیز تحویل می دهیم .
فهرست
تماس با کارشناس