حتما شما هم تا به حال در خصوص ضرورت استفاده از سرویس فرنگي مطالب زيادي شنيده‌ايد. اما ممکن است باز هم به دلايل شخصي از آن امتناع کرده و اهمیت این موضوع را جدی نگرفته اید . بنا به نظریه پزشکان امروزه استفاده از سرویس فرنگی چه در منزل و چه در محیط کار امری مهم تلقی شده است.
در فرهنگ کنونی توالت فرنگی در بین مردم ایران همانند دیگر کشور ها محبوبیت زیادی پیدا کرده است.همانطور که گفته شد استفاده از توالت فرنگی مزایای متعددی از نظر عملی، کاربردی و پزشکی دارد .همچنین در طراحی و دکوراسیون حمام مطرح شده است. اما اگر نظر در تغییر سرویس خود دارید لازم است ابتدا با انواع این سرویس ها آشنا شوید و با توجه به مکان خود انتخاب بهتری داشته باشید .
برای سهولت انتخابی بهتر ، گروه فنی مهندسی تعمیرات ساختمان دات کام با استفاده از نفرات فنی و تاسیسات مجهز خود می تواند از محل شما بازدید و در چگونگی انتخاب و جا نمایی آن شما را راهنمایی خواهند کرد .

بعد از انتخاب توالت فرنگی، نگران نصب توالت فرنگی نباشید. تیم کارشناسی ما در نصب توالت به شما کمک خواهند کرد.

انواع سرویس بهداشتی فرنگی

توالت فرنگی

توالت فرنگی دو تکه

دلیل نام گذاری، توالت فرنگی دو تکه این است که مخزن و کاسه ی توالت از هم دیگر بصورت جداگانه قرار دارند. توالت فرنگی دو تکه با آنکه قیمت کمتری نسبت به بقیه مدل های توالت فرنگیها دارد و می توانید با هزینه ای تقریبا کم آن را خریداری کنید، اما معایبی هم به دنبال دارد؛ یکی از بزرگ ترین مشکلاتی که در توالت فرنگی دو تکه وجود دارد، مسئله ی شستشو و نظافت آن بوده است.

ساخت توالت

توالت فرنگی یک تکه

در توالت فرنگیهای یک تکه، مخزن و کاسه ی توالت به شکل سرهم و چسبیده است که همین مسئله هم باعث می شود که فرد در شستشوی آنها راحت تر باشد و جز مزایای این نوع توالت فرنگی محسوب می شود ولی با این حال باید این را هم اعتراف کرد که توالت فرنگی یک تکه قیمت بالاتری نسبت به مدل های دیگر دارد.همچنین از نظر زیبایی هم بیشتر مورد انتخاب قرار گرفته است .

توالت فرنگی دیواری

توالت فرنگی دیواری

نوع سومی که از توالت فرنگی وجود دارد به شکلی است که کاسه ی توالت بر روی دیوار نصب می شود به همین دلیل نام آن را توالت فرنگی دیواری گذاشته اند. در این شکل، سیفون توالت در درون دیوار جاسازی شده است و یا بهتر است بگوییم به شکل توکار به عمل آمده است. در رابطه با این نوع از توالت فرنگیها باید بگوییم که برای دیوارهایی مناسب می باشند که از استحکام بسیار بالایی برخوردار هستند.از مواردی که این نوع سرویس ها مورد انتخاب قرار می گیرند این است که فاصله بین سرویس تا کف سرامیک خیلی راحت شستشو می شود .

توالت ایرانی

از مهم ترین موارد مربوط به طراحی و ساخت یک سرویس بهداشتی ، چینی بهداشتی به کار رفته در آن می باشد. چینی بهداشتی انتخاب شده می بایست زیبایی و کیفیت کافی را داشته باشد. هم چنین حفظ رنگ و دوام از مهم ترین مشخصه های یک سرویس بهداشتی با طراحی خوب و عالی می باشد. توالت فرنگی یکی از مهم ترین آیتم های چینی بهداشتی می باشد. انتخاب یک توالت فرنگی مناسب و با کیفیت ، یکی از مهم ترین تصمیمات برای داشتن یک سرویس بهداشتی شیک و زیبا می باشد .

درصورت انتخاب درست توالت و نصب استاندارد آن، نگران نشت آب به کف سرویس بهداشتی نباشید. چون اگر نصب استاندارد صورت گیرد، نباید نشت آب داشته باشید. ولی اگر به هر دلیل نشتی آب داشتید نیاز به عایق کاری سرویس بهداشتی خواهید داشت. دراینصورت با ما تماس بگیرید.

گروه فنی مهندسی تعمیرات ساختمان دات کام با اطلاع از آخرین تکنولوژی و مدرن ترین طراحی دکور تصمیم را برای شما آسان می نماید و شما می توانید از آرشیو کاری ما دیدن و طرح مورد نظر را انتخاب نموده و بعد از هماهنگی از خدمات ما بهره مند شوید.برای صرفه جویی در زمان طرح های مختلف از انواع مدل ها برای شما توسط تیم تخصصی ما ارسال می شود و شما بعد از انتخاب می توانید نظر نهایی را اعلام نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *